| DeeaHelpYou a întrebat:

Imi cam place de un baiat, dar nu stiu cum sa ma port cu el cum sa ma comport? Cum sa ma fac placuta? Sau cum sa-l fac sa ma placa fara ca el sa stie ca-mi place de el? Sa-l fac sa ma placa? Cum? Funda. laughinglaughinghappylaughing)

Răspuns Câştigător
| YoannahKlaudia a răspuns:

Fii naturala, fii tu. Nu ii spune ca ii placi, zambeste-i, glumeste cu el. Fa-l sa te considere mai apropiata... iesi cu el. face-ti lucruri impreuna.si totul o sa vina de la sine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.dragoste cu forta nu exista; 2. poartate indiferenta; 3. vorbeste cu el; 4. poartate normal cu el; 5.incearca sa fii cat mai naturala si daca iti face observatie la defecte de ex:iti zice ca esti enervanta tu sa fiii enervanta.si cam ataat

| Mathias021 a răspuns:

Afla ce-l pasioneaza si invita-l la unul din hobby-urile lui.Pasul fiind facut restul e simplu.