| AlleAlllexandra a întrebat:

Imi curge sange de vreo 2 zile. nu stiu ce se intampla.imi poate spune cineva...as intreba parintii dar sunt plecati din tara.am 12 ani.

Răspuns Câştigător
| Annonymus0000 a răspuns:

Pai.e posibil sa ai menstruatie.nu e nimic grav, stai linistita. foloseste un absorbant(always e cel mai bun), numara zilele, cat timp iti curge...si cand vin parintii tai sa le zici. bafta!happy

5 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Ar fi bine daca ne-ai spune si de unde iti curge sangele.

| aleksuta a răspuns:

Daca ai sangerari vaginale inseamna ca ti-a venit menstruatia si eventual te poti duce laa un maagazin sau la o farmacie si sa le rogi pe vanzatoare sa iti dea un absorbantwinking

| RedBullX a răspuns:

De unde-ti curge sange?
Din fund,din pasarica, din deget, din nas, de unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde iti curge sange?batting eyelashes ca noi nu avem de unde sa ne dam seama de ce ai patit daca nu ne spui de unde iti curge sange

| pffzzf a răspuns:

Din ce iti curge sange?
Din cap,, nas, urechi, ochi, pi...