| pisicutza1scumpii a întrebat:

Imi dati sfaturi despre decorarea camerelei mele personale? Fundoi

2 răspunsuri:
| jkm a răspuns:

Esti adolescenta?

| jkm a răspuns:

Esti adolescenta?
Camera unei adolescente trebuie sa fie practica, spatioasa si stilata. In ultimul, dar nu in ultimul rand, consideram ca o oglinda este absolut necesara in camera oricarei fete. Chiar daca nu optezi pentru o tema particulara, elementele de decor sunt foarte bine conectate creand interioare care sunt atat functionale, cat si estetice. Arunca o privire la sfaturile pe

care ti le dam!