| MsD a întrebat:

Imi face declaratii de dragoste imi spune ca ma iubeste... pe net! dar in realitate tot timpu' se ia de mine! a zis ca el daca vrea ma ia si de mireasa de la mama! deci ce e in inima lui cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Nicole_8267 a răspuns:

Cred ca isi bate joc de tine,elimentar, sau poate fi problema in caracterul lui, incearca sa deschizi o tema si sa discuti cu el despre asta sau afla mai multe despre fostele lui relatii cred ca aici se afla raspunsul daca isi bate sau nu el joc de tine...

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Doamne nu-mi zi ca tu pui botu? Se vede de la distanta ca-si bate joc. hai ca-i tare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Rocsaanna a răspuns:

Isi bate joc de tine