| Filip2002 a întrebat:

Imi place de o fata de 12 ani si nu stiu cum sa fac sa ma placa

Ps:Am 1.60m, ochi albastrii

14 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Avem un pedofil aici, interesant

| ZEU93 a răspuns:

Da like paginii Mickey Mouse, poate o sa vada ca aveti interese comune

| Titanos a răspuns:

Stii ca poti fi mai detaliat...

| AtateaConditii a răspuns:

Te bagi in cea mai șmecheră gașcă din zona ta sau a ei. Te imbraci ca un rapper, asculti rap, faci rost de un prieten cu mașină care sa te plimbe de colo in colo. Apoi incet o bagi in seama, o inviti la evenimente si apoi la sfarsitul planului o duci undeva in parc, un loc mai pustiu, mai romantic si o saruti repede ca sa nu iti dea rejectwinking. Si ii spui: Din todeauna te-am placut, vrei sa fii prietena mea? Happy End:X.

| vocea a răspuns:

Pai pagate in seama cu ea daca are 12 ani se indragosteste repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea 12 ani, dar tu?

| gingergirl1 a răspuns:

Si daca ai 1.60 si ochii albastrii ce? laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Honeyyy a răspuns:

Daca nu ai ochii verzi, nu ai nici o sansa happy

| LoseYourMind a răspuns:

Simplu: schimba-ti culoarea ochilor in caprui si fa cumva sa para ca ai doar 1, 59 si iti garantez eu ca se va indragosti nebuneste de tine! Bafta :*

| Blonyx a răspuns:

Scoate-o la un suculet sau lapte praf :*

| Aatana a răspuns:

Fate cat mai smecher.Eu. asa m-am facut si tot 12 ani am.Am inceput sa ascult rap si alte muzici calumea precum Carla Dreaws,, Anti CSD", si cu toate astea am ajuns sa se dea toate fetele din clasa de la mine la mine.O si fate ca nu esti interesat de ea.
Succes

| Aatana a răspuns:

Ai inteles sper.

| luysa1567 a răspuns:

Cumpara-i ciocolata laughing