| tighi a întrebat:

Imi place de o fata de la scoala care e mai fitoasa, satau cu ea in banca si ne intelegem bine nu stiu daca ei ii place de mine deci ce pot face?

1 răspuns:
| RautateaTa a răspuns:

Incearca sa o intrebi daca ii place de tine,(iar daca tu nu vrei ca sa'si dea seama spune-i ca a fost o gluma).sau pune pe cineva din prietenele ei sa o intrebe daca ii place de tine si apoi sa-ti spuna raspunsul.stiu ca majoritatea baietilor asa procedeaza.Bafta!