| Coco_9231 a întrebat:

Imi place de o fata foarte draguta.Nu stiu sigur daca iei ii place de mine. Ei ii place cred un baiat dar el nu o prea vede si nici ea pe el si cand se vad se saluta si atat. Ea se poarta frmuos cu mine si radem mai tot timpul. Uneori ma loveste fara motive.Eu ii iau apararea pe afara si daca cineva zice ceva urat din joaca.Am incetat sa fac asta pentru ca nu vreau sa afle toata lumea ca imi place de ea. Vorbim mai tot timpul pe mass si ea vb foarte frumos si deschis cu mine.Am intrebato odata daca ea ma place si a spus ca ma place 60% dar parca mi-e frica sa o mai intreb odata pentru ca nu stiu ce raspun imi va da. Oare ma place si acum? Sau chestia cu 60% a fost o nascoceala sa nu spuna ca nu ma place sa nu fiu suparat sa nu mai vb cu ea sau ceva. Oare ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta, crede-ma, pur si simplu nu o intreba pe mess, asa s-ar putea sa raspunda la nimereala, doar ca sa o lasi in pace. Cheam-o undeva la scoala, sa vorbiti intre 4 ochi. Uite-te in ochii ei si spune-i :"Imi placi. Tie iti place de mine?" sau ceva de genu. Intre 4 ochi e mai indicat. Sper ca te-am ajutat! Fundita?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mdea. E pacat ca ignoram pe cei ce ne iubesc si iubim pe cei ce ne ignora.
Tu insa ai grija pentru ca ea te considera prieten daca vorbeste deschis cu tine. Inseamna ca i-ai castigat increderea doar ca Prieten. Gandeste-te bine inainte sa-i zici ceva in plus tu singur ai zis ca ei ii place alt tip. Oricum poti incerca sa-i arati cat de bun ca iubit ai putea fi, dar daca-l place f mult pe ala nu prea o sa reusesti. Incearca sa-ti imaginezi ca poate ea nu e o iubita buna, ci doar o prietena buna. Cauta o fata care sa te placa si ea, sigur exista asemenea fetebig grin
mUlTa bAfThA!:*

| toxiclife a răspuns:

laughing sa nu ii spui la o fata ca o placi inainte sa te vezi impreuna cu ea parerea mea [gandeste-te ca ai face tu daca tiar zice o fata ca te place dar cu care tu esti doar prieten si te porti frumos cu ea doar pentru ca asa iti sta in fire tongue ] gandeste de 2 ori inainte sa-i spui ceva invit-o la un film chestii si alege un film plictisitor romantic [in timp ce vizualizati filmul strecoarati mana pe dupa capulei si apropiete de ea cat de mult posibil ) >dar nici chiar unu de ala indian laughing in drum spre locul unde va intalniti tine-o de mana daca isi trage mana nu iti fa griji va veni o trecere de pietoni sau o intersectie ceva si vei avea ocazia sa o iei din nou de mana happy dar ai grija sa nu fii prea insitent laughingdeorece daca insisti fele ori incep sa te urasca sau te accept mergi pe riscu tau si incearca sa nu pari mare gigi muschi deorece fetele mai dgreaba sunt atrasi de genul de baieti ce par mai tocilari de cat unii plini de ei, mama ce tare sunt eu in ochii mei tongue (sper sa te ajute asta )

| toxiclife a răspuns:

Niciodata sa nu ii spui unei fete ca o placi inainte sa fii impreuna cu ea [gandeste-te ce ai face tu da ca ti'ar spune o fata cu care tu vorbeai frumos doar ca asa e firea ta ca te place] invit-o si tu la un film chestii (alege un film plicticos ceva romantic, dar nici unu de ala indian ) in drum spre loculin care va intalniti iaofinut de mana spune si tuce inel frumos ai chestii si daca isi trage mana nu iti fa griji va trebuie sa treceti o strada ceva si atunci vei avea din nou ocazia sa o iei de mana happy la film apropiete usor de ea pune-i mana dupa gat o iei in brate etc. sa ai grija... fetelor le pac mai mult baieti draguti si tocilari decat un pachet de muschi caruia printre urechi ii bate vantu, cand ajungi in fata casei ei [asta daca nu sta intr-un cartier de fite] o iei in brate si o saruti pe buze. a doua zi daca te suna nu-i raspunde. las-o putin in suspans o suni tu dupa alte 24 de ore si iti ceri scuze ca nu ai putu vorbi si o intebi ce face sambata viitoare chestii si programati o alta intalnirehee hee

| Coco_9231 explică:

Twetty nu ii place nu stiu cat de el in ultimul timp nu mai vb de el