| brianemil a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa procedez. dau funda mare la raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| raluca01 a răspuns:

Deci,intai incerci sa ii castigi increderea,si sa ajungeti prieteni buni, dupa aceea, cand sunteti numai voi 2 ii spui ce simti pentru ea, dar te-as sfatui sa te grabesti, ca poate ti-o fura altulbig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti linistit cu ea, prima data sunteti amici apoi dupa un timp ajungeti la o relatie stabila.

| serendipity8300 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea, sa te apropii de ea sa fii prietenul ei, dar ai grija sa simta cumva ca iti place, deoarece e posibil sa ti-o fure cineva.