| Andreea_1017 a întrebat:

Imi place de un baiat de aceeasi varsta ca mine.Ne cunoastem doar din vedere.Am vorbit putin pe mess si atat. Vreau sa fac cunostinta cu el, dar imi este rusine iar cand vorbesc cu el pe net. tremur. Vre-o sugestie? :d

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Poi incepi si il intrebi cf? si dup il intrebi cum e la scoala ...incearca sa afli cateva lucruri despre el si pe mess spune-i ca ai nevoie de ajutor si nu sti cine te poate ajuta si sa stie el sau chestii de genu
Bafta
funda?