| sars a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa. Eu sunt timida. Cum stiu dc ma place sau nu. Uneori imi zambeste.
Help

Răspuns Câştigător
| sadfhgkj a răspuns:

Poate sa-i placa de tine daca observi in momentul in care te uiti la el ca el deja se uita la tine, sau daca incearca sa para in centrul atentiei sau amuzant in fata ta, intreba un prieten de-al lui daca te place sau daca ii place de cineva, sau pui un prieten de-al lui sa-l intrebe, caci tu esti timida.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Baietii le zambesc ferelor. Incearca sa te dai pe langa el. Sa vezi daca te baga in vorba. Daca da... te place big grin

| Trumpinator a răspuns:

Daca iti zambeste este evident un semn bun, ar fi frumos, ca odata dupa scoala, sa-i sugerezi indirect, sa mergeti in parc sau la o plimbare, vezi ce zicewinking

| floraida a răspuns:

Scriei in anonimat daca ii place de cineva anime si cine este acea persoana sau roaga pe cineva, dar vezi sa nu afle ca ai fost tu. Sa para ca si cand ar fi natural.

| sars explică:

Vasaza e ca sunt timida si la scoala nici nu vb cu el
De fapt uneori mai ma intreaba el ceva... Uneori
Daca trec pe langa el nici macar nu-i spun ceva
De exemplu
Sta in fata usii de la clasa si eu vreau sa intru
Nu pot sa-i zic nici macar DATE PUTIN SAU DTAI SA TREC...