| obarbiebruneta a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ai spun asta. ce replica as putea folosi sau sa ai zic ceva din care sa isi dea seama singur? m-am gandit ca as putea sa ai spun asa: nu vreau sa crezi ca sar pe tine dar incep sa te plac tot mai mult. Mai vreau si alte pareri. fundita

Răspuns Câştigător
| iauru a răspuns:

Sugereaza-i asta prin ceva de genu eu tot mai mult prind drag de tine intr-o discutie sau cand glumiti sau vb cu el pe mes si ii spui direct

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

O fata cand se indragosteste un baiat simte tot mai mare iubire cand el nu stie. Ca sa afle nu trebuie sa il saluti tot timpul, sa tii cu el si sa sari pe el. Te va considera : Fata asta e nebuna dupa mine... si o sa te ignore si o sa te considere,, la gunoi cu ea''.
Zambeste`, spune`i ceva de genul asta::
Esti destul de treaba, te plac, dar nu mor dupa tine.

E o replica super tare pentru ca asta il face sa creada ca nu esti disperata ca celelalte, il face sa creada ca nu numai EL e totul pentru tine.

Intotdeauna un baiat trebuie sa,, umple'' dupa o fata, nu fata dupa el.

| Myu a răspuns:

Eu tocmai i-am zis unui baiat azi ca il plac laughing i-am zis`o in fata si a reactionat frumos ( aceleasi sentimente). l`am tras intr-un colt la scoala si i-am zis : stii eu cam te plac laughing

| kidda55 a răspuns:

Este foarte buna parerea ta
eu una i'a spune unei fete sa ii tot bata apropouri ca sa'si dea seama, dar nu incat sa creada ca sunt o obsedata
sper ca te'am ajutatwinking

| onesdan52 a răspuns:

Daca e destept simte singur iti sclipesc ochii