| kermit a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa intru in vorba cu el. m-a vazut de cateva ori dar nu cred ca ma stie...am id lui si am fb-ul. dar nu stiu cum sa ma bag in seama ajutati-maworried FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa prinzi mult curaj in tine si sa te duci la el,sa comunici,sa vezi ce fel de persoana este,ca sa-r putea sa te razgandesti pentru ceea ce simti, important este sa nu-i spui din prima intalnire ca-l placi, pentru ca asa ai sanse sa te razgandesti in ceea cel priveste pe el...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagate in seama asa cum faci cunostinta cu o fata la fel poti proceda cu el.

| kermit explică:

Multumeschappy

| AuraPop a răspuns:

Daca il ai ca si prieten pe fb, ce poate fi mai simplu, decat sa-i postezi ceva dragut pe perete, sa-i trimiti aplicatii gen kisses, love me frend si orice altceva iti place si fii sigura ca te va lua in seama, isi va da seama ca il placi si, daca te place si el...va actiona!