| BaiatuMisto59 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata si nu stiu sum sa o cuceresc. Ne intelegem bine dar nu stiu ca sa fac... Vreau sa fiu cu ea!

2 răspunsuri:
| Gh3oO a răspuns:

Deci..incearca sa te imbraci frm...nu-ti mai face id sau nume de utilizator pe "BaiatuMisto" sau boss si chestii d-astea...intreab-o de cine ii plk si vezi punctele comune dintre uh si ala ..si poate faci in asa fel in cat sa il imbunatatesti..si oricum fii curajos si spune-i in fata ..Incercarea moarte n-are.tongueBafta!

| Girls14 a răspuns:

Stai pe langa ea.dar nu o sufoca mai lasa-i si libertate
-zi ca este frumoasa
-ofera`i cate o mica atentie nu conteaza ce conteaza gestul
-si i`ai id si spune`i ca iti place de ea si ca ai vrea sa incepeti o relatie. daca sentimentul e rciproc daca nu. n`o invinuiii:*
Funda?batting eyelashes