| Andrada122 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat.Dar lucrurile nu stau asa cum trebuie.Acum ceva timp am fost cu el doar ca prima oara dupa o luna nimeni nu a mai dat nici un semn de viata iar a2a oara tot asa doar ca el ca sa ma uite s-a pus cu cea mai buna prietena a mea.Am suferit foarte mult dar asta e...In vara m-a rugat sa ma pun cu el si eu am acceptat pentru ca aveam inca sentimente pentru el.Pana acum 2 luni de zile nimeni nu a mai dat nici un semn de viata pana cand el m-a bagat in seama pe facebook.Cand imi zicea ca inca are sentimente pentru mine si ca ar vrea sa ne impacat.Sin intamplare ne'am intalnit si el a vrut sa purtam o conversatie in care el m-a intrebat daca il mai plac si eu i-am zis ca da iar el a zis ca si el ma place.Frumos pana acum, dar el nu a mai facut nimic in privinta asta..Crezi ca a zis ca ma place doar ca sa nu pice de prost in fata mea sau ca asteapta ca eu sa fac primul pass.

Răspuns Câştigător
| Elliana534 a răspuns:

Pai sorry tipii care asteapta ca tipele sa faca primul pas sunt fraieri. El nu te place zice asa sa se dea mare sau ca nu are ce face. Cauta altu care va face el toti pasii. bine nu chiar toti