| Alisa_1731 a întrebat:

Imi place foarte mult justin bieber, dar asta m a cam speriat:((http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=relat ed
voi ce parere apeti?
raspuns cat mai repede

Răspuns Câştigător
| diana a răspuns:

Nu, nu este adevaratlaughing Stai linistita.Este facuta la caterinca.
Iti dai seama ca daca era adevarat, stirea asta exista in toate ziarele.

6 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Nu exista

justin biberon e un mostongue

| Christina a răspuns:

Doamne! pana acum vreo 3-4 intrebari s-au pus pe tema asta. Stirea e falsa! Reclama ieftina pentru Bieber oh go on. aiurea oh go on

| rockaholic a răspuns:

As vreau eeulaughing
he sucks!

| Sabina_1904 a răspuns:

Da gandeste nene! Cum sa se miste asa de repede si sa faca n scheme un mos de 51 de ani?! Tu chiar nu mai gandesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita nu-i adevat.clipul e facut de ONN nu CNN pentru cei de la CNN se respecta deci poti sa cauti si pe google sa vezi ca CNN nu-i tot una cu ONN care a postat filmuletu. o parodie facuta ca si reclama pentru bieber

| elena7 a răspuns:

Astia nu stiu ce sa mai scoata dmnlaughing)))