| bianca19995 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat care este cu 3 ani mai mare ca mine.Ne inteleg bine si vorbim in pauze si mi se pare ca si el se uita la mine asa cum ma uit si eu la el.Ar trebuii sa ii spun ca il plac?

3 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Categoric nu ii zici ca il placilaughing
va zice ca esti o ciudataaaaaa obsedata de ellaughing
crede`ma asa gandesc cam toti baietii.
pur si simplu inebuneste`l
intr-o zi baga`l in seama in alta zi nu asa mult(dar nici nu-l ignora)
si nu uita: baietii vor fete care nu se lasa din prima.pentru ei fetele greu de cucerit is o provokare iar lor le plac provocarileeee

| Bix a răspuns:

Nu ii spune apoi isi v.a bate joc de tinelaughing Va spune ca il placi sbi ca faci o gramada pentru el! Mia bin lasa.l asa in mister laughing te va place si mai multhappy Si nu conteaza varsta pra mult!winkingNu lu, a in seama ce zic alti! Sper ca te.am ajutat!happy

| Cristina92 a răspuns:

Nhuuuu. ca apoi vei fi "jucaria" lui laughing) daca asta vrei atunci zii! bunee raspunsurile d mai joslove struck sh fii fara grija ca daca el vrea ceva d la tine vine eloh go on