| alice_3838 a întrebat:

Imi place mult un baiat dar nu stiu cum sa il impresionez. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Ar fi bine sa zimbesti cind treci pe linga el si se uita la tine.Dar cel mai ine ar fi sa fii tu insuti si mdaca o sa-i placa tetine va face el primul pas dar sa nu te schimbi la caracter sau stilul tau de a fi din cauza unui baiat daca te place te va accepta asa cum esti. Sper sa il faci sa fie nebun dupa tine.Numai bine funda?:*

2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Fii tu însăți în preajma lui și încearcă să vorbești cu el. Nu trebuie să faci un anumit lucru ca să-l pui în genunchi în fața ta - și nici nu poți.
Totul vine de la sine.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Fii tu insati. Daca esti naturala o sa te placa el sigur. Nu incerca sa fii falsa sau prefacuta-n fata lui. Fiindca cine te iubeste te iubeste asa cum esti tu: unica prin felul tau de a fi.