| anonim010 a întrebat:

Imi place o fata mult! (e foarte foarte draguta dupa parerea mea) dar e scunda (1.50) iar eu sunt inalt (1.88) diferenta de ani nu e mare pentru ca suntem in aceeasi clasa. Credeti ca diferenta aceasta de inaltime e o problema?

3 răspunsuri:
| funxoxo a răspuns:

Nu, daca iti place cu adevarat de ea si nu te deranjeaza asta nu.

Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| InoTkd95 a răspuns:

Stay linistit. Si eu sunt scunda si am un prieten cu mult mai inalt ca mine si nu ne deranjeaza aceasta diferenta happy Nu e nimic anormal. Tot ce conteaza e ce simti, ce ai in

| anonim010 explică:

Nu ma refeream la faptul ca ma deranjeaza. Chiar imi place fetele mai scunde dar ma intrebam daca pe ea nu o deranjeaza