| Change a întrebat:

Imi place sa citesc oamenii, sa ii observ, sa ii privesc fix in ochi(este ciudat cum cei ce au ceva de ascuns se feresc de aceasta privire).
Cicero avea dreptate...
Ce este mai imoral decat sa apari ca un om de treaba tocmai atunci cand esti necinstit?
Hmm. aparentele."Nu judeca cartea dupa coperta!"(se aplica perfect si la oameni si la carti).
Ce puteti spune despre asta?

1 răspuns:
| nadaparaelmundo a răspuns:

Eu citesc oamenii cum ii vad si pot spune inainte daca imi place sau nu o persoana(adica pana sa o cunosc)analizez omu si ii spun defectele in fata e de apreciat insa ca s-a dovedit stiintific ca dupa expresile feteii iti dai seama ce gandeste un om. daca cineva casa cand pui o intrebare se simte presat, daca cineva se scarpina minte si este dovedit...eu una cred ca daca pui o eticheta ti-o schimbi rar.si ramane.nu stiu aparentele...la uni chiar persista prima imagine cu care raman pe parcursul vietii.eu sunt o persoana care e incapatanta si daca pun o eticheta sau imi fixez o parere nu mi-o schimb
Fundabatting eyelashes?