| DoDo a întrebat:

Imi place un baiat azi am aflat ca si el ma iubeste este cu mine in clasa sa ii spun ca si eu il plac?

8 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Da ceea mai buna idee.

| frumusik96 a răspuns:

Eu zic ca da. E pacat sa nu-i spui. Esti norocoasa si ar trebui sa profiti de asta. Va iubiti asta e tot ce conteaza.

| Biia a răspuns:

DA,cu siguranta DA
~>Take careee`!

| Brunetica a răspuns:

Normal spune-i ce simti ca daca nu ai sa zici poate el nu o sa afle si o sa isi gaseasca alta fata.

| madycumada a răspuns:

Daa!
Spune'i mai ales ca si el te place.happy
Succes>big grin

| aLixx a răspuns:

Fii directa.happy
spune-i in fata ceea ce simti si ce crezi.

| spike404 a răspuns:

Nu-l stresa. Lasa-l sa se simta bine in preajma ta ca sa aiba curajul sa faca primul pas.winking (Sau fa-l sa afle ca si tu il placi...barfa etc)

| loverock_9344 a răspuns:

Daa normal daca si tie iti place de el si lui de tine e normal sa-i spui asta si asa o sa fiti impreuna si mai bine fa asta repede pentru ca toti baieti din lumea astacrying nu astept dupa fete...si asa e naspa o zi ii place de alta o zi de alta deci fi atenta pupi! funda?batting eyelashes