| MyWorld_3947 a întrebat:

Imi place un baiat, dar eu nu cred ca ma place, vreau sa ii atrag atentia, nu stiu sa-l fac sa ma placa, sau ceva, haii ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Pai nu oi vrea sa iti sara in brate. poate se face de ras printre baieti big grinbig grinbig grinbig grin:big grin:. vb cu el inte patru ochi si zii ca il placi.fiti mai discreti. daca are 14 ani nu cred ca te place dar daca e de aceeasi varsta ca tine cred ca te te place

| V77Narcis a răspuns:

Pune o pozau tine sa te vad! Si dupa iti ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi poti spune te rog numele tau si varsta? happy
(e important)

| MyWorld_3947 explică:

Andreea, 13 ani... si nu imi ziceti sa ii spun ce simt ca nu am eu curajul asta laughing