| adri_5732 a întrebat:

Imi place un baiat din scoala care are prietena si nici macar nu stie ca exist si cea mai buna prietena a mea este prietena cu el cear trebui sa fac ca sa ma observe plase rafspundetimi ajutati-ma

3 răspunsuri:
| emillie a răspuns:

Cred ca ar trebui sa astepti sa se desparta fara sa faci tu nimica inainte.winking Daca cineva s-ar baga in relatia voastra viitoare nu ti-ar placea, nu? Pune-te in situatia lor. Dupa ce se despart cale libera...baga-te in seama, fa ceva complimente, dar nu-ti recomand sa te bagi inr elatia lor ca e dureros si nu vrei asta pe propria piele odata si odata.

| deadea23 a răspuns:

Daca are prietena si tine la ea nu cred ca s-ar uita la tine laughing
Nu stiu, pune-o pe prietena ta sa-ti faca cunostiinta cu el?

| MihaelaMihaa a răspuns:

Buna! Ai putea sa iti rogi prietena sa te ajute... spune-i ce simti pentru el dar ai grija sa nu spuna nimanui despre asta... poate prietena ta ti'ai putea face cunostinta cu el sau incerca sa il saluti sa vezi cum reactioneaza. daca te saluta continua!winking