| κίllą a întrebat:

Imi poate da cineva un program de spart parolesad nu am intentii rele. Doresc sa-mi sparg mie parola pentru ca mi-am uitatocrying si nu vreau alt idsad dau fundita daca merge

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Nu exista. incearca cu "forgot password" - https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot sau fa-ti alt id.

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Nu exista laughing pe cine ai ciuda?
sau pe cine ai pe lista?

| HappyPills a răspuns:

Si eu mi-am uitat parola dupa 2 minute dupa ce mi-ai schimbat-o
si uitata a ramas...
nu exista, si chiar daca ar exista, nu cred ca ar fi pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dragă, nu există așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, exista doar program prin care ti-ai putea bloca id... dar daca nu mai sti parola, ai putea sa te folosesti de intrebarile secretewinkingwinking.