| malaua a întrebat:

Imi poate face cineva cont pe metin 2? vreau pe server PRIVAT

181 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe privat nu este greu cauti siteu, il downloadezi, daca mai ai metin2 ro cred ca ii mai bine, pentru ca am gasit in care imi arata itemele in romana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu metinuri private care in 10 min faci lvl 40 cihar si 50 daca joci ca nebunu itemele +9 deja la negusotirle de arme si armuri. armele scuturile amruile... contactati-ma la id matei_n97 si cand ma bagti spune-i cine suntetiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scrie metin. 35 si dai acont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.4metin.forumz.ro cum faci un server privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fac eu cont pe sv privat e smecher rau 'RyalMt2 " daca aduci 5 playeri primesti gm si gm iti da bani yang cal lvl 30 p arme armuri lvl si tot ce vrei pentru contact va las forumul:http://ryalmt2.forumgratuit.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un server privat romanesc... www.join-metin2.tk aveti toate instructiunile acolo si de unde sa il luati si de unde sa va inregistrati si nu o sa ai nevoie de nimeni pentru cont...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai da ti add pe dude_maister ca nu il mai folosesc, folosesc doar danythebigboy iar everest_chomolunga e un prieten ratat cu "licenta in metin" daca va vine sa credeti asa ca nu ii da'ti add lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe sv private ultimate longju

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum am lv 27 pe aries aidiu vlad_vlady81

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man bagama id meu de mess la tine stiu sa-ti fac eu cont pe pribat server italioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man bagama id meu de mess la tine stiu sati fac eu cont pe pribat server italioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sv de metin privat sau dau GM-GA pe sv meu de metin pentru conturi pe ro de lv 35+,, add IM alexz_draguzic56

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac Cont Metin2 Server Privat Gratuit : Shadow_snakee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care doriti server de metin2 privat... am eu mai multe doar dati addd la id s1l3nt_h3k@yahoo.com. dar daca sunteti noobi in ce priveste metin2 [ adica incepatori ] va sugerez metin2.ro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiti sa iti faci server da trebuie multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care stie sa faca cont la metin care imi face cont ii dau un cont la zu 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un server privat care ma joc eu ele sunt mai multe www.empiremt2.eu intrati si voi eu zic ca o sa va placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot pe corvus joc am lvl 42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista multe sv private de metinwinking o sa va spun cateva dintre ele aeromt2,.,. romaniamt2,.,. royt2 si mai departe gasiti pe youtube scrieti acolo : server privat metin2 si o sa va apara fel si fel de metinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc metin2, cred ca e imposibil sa iti faci servar privat sau nu vn stie
fa-ti cont pe p
egasus de fac eu 26

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are sa-mi dea si mie un cont pe metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un server privat baga id asta lulu_hex_boy fac eu cont pe gratishappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Server privat nou : http://empmt2.ilive.ro
Va asteptam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce joci sal eu pe taurus si ce lvl ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.flamek.ro.lt/mt2/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care joak metin2 uk crysty_crys94 pmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care metin2 privat ca is 1 milion de metinuri privateeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac servere private pe gratis id de mess:korag_bk!