| Robert5678 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum a fost facute poza de aici: http://fc09.deviantart.net/......a_girl.jpg

As dori sa imi spuneti ce program a fost folosit si pentru cine stie, sa-mi explice si mie pe scurt cum sa fac si eu un astfel de desen sau cum a fost facut acesta.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

Eu am Photoshop dar nu pot face asa ceva... in schimb exista un program numit PIXEL cu care poti face asa ce-va. e creat de japonezi [exista si varianta in engleza] special pentru creatii anime... eu l-am luat dar nu am reusit e ff greu big grin cauti pe net ceva video cum sa faci cu ek

Bafta

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

E o intrebare cam... aiurea!
Adica, ce program... probabil a fost desenat, apoi colorat... nu prea poti face un astfel de desen. Doar daca esti bun desenator si atent, poti reusi!

| Dorinel a răspuns:

Daca ai talent poti sa'l faci in paint! Daca nu ai...pare rau... exista carticele de colorat happy

| Alex_7297 a răspuns:

Pe deviantart se postează desene, dar şi poze editate în photoshop. După cum vezi, ăsta e un desen, nu e făcut în photoshop.@Ecko

| Lorena_9823 a răspuns:

Photoshop din cate stiu eu...