| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva o parere despre liceul Gheorghe Lazar din Bucuresti? De preferat profilul mate info.

1 răspuns:
| AbominableBride a răspuns:

Buna, zvonuri sunt multe legate de liceu, nu toate foarte bune, am inteles ca in podul din Lazar se intampla numai lucruri rele, cum ar fi consumul de droguri si multe alea. insa copii buni sunt peste tot, profesori la fel, si daca media permite admiterea la lazar, nu ezita. oricum optiunile au fost deja alese, deci succes laughing)