| Katomi a întrebat:

Imi puteti da si mie un fic cu Sakura si Gaara finalizat sau cu Sakura si Naruto sau Sakura si Sasuke sau Naruto si Hinata laughing)? Dar sa fie finalizat ficu :d. fundita tongue

2 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Incearca aici : http://www.fanfiction.net/anime/Naruto/ Iti alegi mai sus caracterele. Iar daca nu stii engleza da pe traducere in romana pe Translate Google. Noroc!

| ElenaSiAtat a răspuns:

Eu Iti recomand sa intri pe sunphoto acolo vei gasi o gramada de povesti.Mult Noroc.