| LoLpoZ a întrebat:

Imi puteti face o lista cu telefoanele cele mai tari cu touch-screen pentru fete? Multumesc!

5 răspunsuri:
| ยςα a răspuns:

Poi mie imi place foarte mult Samsung Giorgio Armani. Chiar il am si este bun

| LoLpoZ explică:

NU sunt fata! Verisoara mea vrea un tel nou! big grin

| Vlad_1161 a răspuns:

Eu unul ti-as recomanda Sony Xperia x10 Mini Pro. E un android cu o groaza de comenzi, e destul de micut si usor de utilizat. Insa totodata iti mai recomand sa te uiti pe net si sa te gandesti cam ce ti s-ar potrivi pentru ca noi nu iti stim gusturile. Bafta! happy

| Biancaa_3377 a răspuns:

Samsung Star
Nokia C3
Samsung b7320
Samsung Andoid, Corby