| Povesticu1D a întrebat:

Imi puteti spune cateva povesti (scurte) triste? Dau Funda.Va rog nu jigniti happy

Răspuns Câştigător
| Ingerulrebei a răspuns:

Un copil zgarie masina tatalui lui iar tatal il vede. Il loveste cu mana fara sa stie ca are un cutit in mana.(ceva gen cutit nu mai stiu sigur cum era) La spital fiul il intreaba pe tata cu durere : Tata, o sa imi creasca degetele inapoi? Tatal furios merge la masina si vede ce scria :Tati te iubesc.

1 răspuns:
| Povesticu1D explică:

In primul rand sunt fata, in al doilea rand ma mir de prostia pe care o ai, in al treielea rand daca esti prost nu raspunde a asemenea intrebari. Potaie -_-