| MihaisVlogs1063mihaiiii a întrebat:

Îmi puteți spune niște întrebări pentru un Q&A pentru YouTube

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu face Q A daca n-ai nici abonați sa ye intrebe ca deja ai inceput varza canalul. Q A e printre cele mai plictisitoare chestii pe care le face cineva pe Youtube, lumea intra doar daca sunt interesați de persoana ta, si daca n-ai nici oameni care sa te intrebe. nu e logic deja ca-l faci degeaba? Lasa-te de Youtube daca n-ai idei mai bune de continut decat un Q A

| LPCTSTR a răspuns:

Ei da...
Ai ajuns sa cauti pe TPU oameni care sa te intrebe ceva chiar daca nu te cunosc.
Esti...genial

| devilshelp a răspuns:

Care e numele tau intreg?
Cati ani ai?
Ce zodie esti?
Ai iubita?
Povesteste primul tau sarut
Povesteste o intamplare amuzanta
etc