| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune pe ce site pot gasi poze cu tutoriale pentru realizarea unor modele de unghii?

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Modelu de unghi de la prima imagine se face cu o masinarie care sufla oja modelu simplu fara negru se cheama airbrush si ori iti cumperi masina de aia ori mergi la cosmetica.
Sau puti incerca singura sa dai cu un strat galben, dupa ce se usuca bine dai de la jumatatea unghiei cu Orange, si dupa ce se usuca super bine, cu o pensula subtire pentru model cu oja neagra faci liniile respective si punctele albe, si dai cu lac transparent. Video eu nu am gasit:d

| ღßaßÿღ a răspuns:

Am uitat sa specific faptul ca vreau ca in poza sa iti arate pas cu pas ceea ce trebuie sa faci ca in aceasta poza: http://www.facebook.com/....../photo.php