| cristinna23 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce insemna sa cedezi psihic, please.

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Sa cedezi psihic inseamna sa treci prin mai multe situatii care te-au marcat emotional si care ti-au facut/sau nu rau in trecut.Si tu trecand prin situatii de acest gen la un moment dat nu mai poti suporta,pur si smplu simti ca "Explodezi", ca vrei sa te dai cu capul de pereti numai sa scapi de grijile alea si de gandurile care nu-ti dau pace. Unele persoane din cauza problemelor care le-au marcat intr-o foarte mare masura au innebunit, trist dar adevarat.Deci se recomanda tuturor persoanelor care trec prin situatii greu de suportat sa apeleze la pers adulte,sa ceara ajutorul unpui pshiholog,parintilor,bunicilor,rudelor, prietenilor, oricui numai sa vb cu cineva.Sunt multe situatii de acest gen in mare parte provocate din cauza faptului ca nu ai pe cineva alaturi.O zi minunata

2 răspunsuri:
| Mali_3462 a răspuns:

Sa fii foarte suparat in cat sa faci niste lucrur care nu ar trebu sa le faci :d

| cristinna23 explică:

Merci