| sînziana24 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste melodii pe care le ascultati si va plac? eu nu mai am nici o idee ce sa mai ascult...mersi mult:*

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu ascult in mare cam ce e la tv(lady gaga, kesha, katy perry, rihanna, cheryl cole, david guetta, jason derulo etc)
In ultimul timp am inceput sa ascult mai mult rap/hip hop(eminem, 50 cent, guess who, spike, grasu xxl, lil wayne, kanye west, drake, bug mafialaughing)

| arysa a răspuns:

O sa-ti scriu cateva melodii care-mi plac mult:
Ada-summer of love
Dj levis-yeke yeke
Mossano-Zingarinho
Cabron-Zile nebune
Marc terenz-I love to be loved
Wildboyz-The sound of missing you
Justin Timberlake-Carry out
Reik-sabes
Kudai-llevame
Vescan-0dansez cu pozele vechi
Arsurra-Un sut in fund, goluri in stomac
luis Fonsi-Quiero amarte hoy
Ryan&Radu-rush love in spaniola

| xxCupcakExx a răspuns:

Hello:*uite eu ascult cam tot ce e la TV in afara de manele sau popularalaughingdar de curand ascult mai mult rock/screamo.incearca poate o sa. ti placa. uite niste trupe tari:Three Days Grace/Slipknot/Billy Talent/Breaking Benjamin/BMTH/The Medic Droid/Brokencyde/Borgore. sper sa iti placa:*

| AndrA14 a răspuns:

Eu ascult cam toate melodiile de pe U TV...

| Bimboo123 a răspuns:

Pai eu ca minimalist ascult tokio hotel linkin parca santa maffy billi talent hinder etc... sper sa iti placahappy