| paulica123 a întrebat:

Imi raspundeti si mie la intrebari dau funda si vot pentru cel mai bun si compex raspuns
1 As vrea sa imi cumpar un aparat fotto performant si mare imi ziceti si mie decare sau daca gasiti linkuri cu aparate bune. Multumesc
2. As vrea la fel sa imi cumpar si o tablet imi spuneti ce pot face cu ea? si de care care sunt cele mai bune? Mersihappy
3.Imi dati si mie niste statusuri dragute, de prietenie, dragoste, fericire, tristete.Ms :*
4. Am media generala 9 la ce profil as intra?
5. Dati-mi povesti triste de dragoste in care ea o iubeste el nu.
Multumesc nu uitati dau funda si vot happy

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Okazii.ro si depinde de ce oras esti si media de concurenta etc.

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

1performant este scump 4 da

| CocoDachy a răspuns:

1. http://www.clickshop.ro/......-argintiu/

2.http://www.flanco.ro/it-c/laptopuri-tablete/ipad-2-apple-16gb-negru.html

3.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri! ♥

Cheia inimii tale, inca este la mine. Deci asta inseamna ca inca TE IUBESC! ♥

Şi mă întreb, cum să nu te vreau când eşti tu cel ce îmi aduce fericirea? Când tu îmi eşti zâmbet, fericire, tristeţe, lacrimi, bucurie; tu îmi eşti râsul şi plânsul; mângâierea dimineaţa şi seara, durerea, puterea, forţa! Tu îmi eşti tot! Aşa că zi-mi cum să nu te vreau?!

♥ Ai fost, eşti şi vei rămâne Eroul ce`l Iubesc
Promite`mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc.

Cand te gandesti ca viata ta nu e frumoasa, gandeste-te ca un om este fericit doar pentru ca tu existi. ♥

"Iar când te sărut
Cinci bătăi în plus pe minut."

Noi doi aveam caractere complet opuse şi asta a funcţionat. Apoi între noi s-a întâmplat ceva ce nu făcea parte din plan… ne-am îndrăgostit unul de celălalt.

N-o să mă cunoşti niciodată prin trecutul meu, ci numai prin ceea ce sunt pentru tine şi cu tine; şi asta pentru că tu, aşa cum eşti, scoţi la iveală tot ce e mai bun în mine.

Mereu am trăit periculos, am băut peste măsură, am mâncat prea mult sau deloc, am dormit mai mult sau n-am dormit câteva nopţi, am muncit prea mult sau am lenevit aiurea. Şi nimeni n-a putut să mă înţeleagă. Şi nu cred că o va putea face vreodată.

4. da. clar!

5.Eram la inceputul anului in sem 1 si eram de servici pe scoala.mergand jos obs doi baieti super simpatici dar unul dintre ei ma atragea mai mult.amandoi se uitau asa la mine si cum aveam tocuri ei au inceput sa faca din picioare sa se auda.am trecut de cateva ori pe langa ei si la fel pana odata le-am zis:"ce va place sa va bateti joc de lume"si au inceput sa rada. apoi tot se alergau pe culoar si se uitau la mine mereu apoi vazand k tot fac asa mi-am zis:"ce-ar fi sa intru in vb cu ei?"si i-am intrebat pe unul dintre ei cum il cheama si mi-a zis:"Soryn"apoi i zis:"si pe prietenul tau?"si el i zice celuilalt:"i-auzi mai te intreaba fata cum te cheama"si el zice:"Bogdan, pe tine? incantat"din clipa aia am simtit k va fi super apoi incepusem sa vb cu ei in fiecare pauza si Bogdan venea mereu sa-l las sa sune ce i mai placea. apoi m-au intrebat:"si esti toata saptamana de servici?"si am zis:"nu doar azi"cand au auzit au zis :aaaaaaa!, naspa ar fi bine sa mai fii"apoi incepusem sa-mi placa mai mult Bogdan iar prietenei mele i placea celalalt Sorin.

cu timpul am mai vb ne int si vb la scoala.pana intr-o zii cand eu si pr mea le-am dat msg si le-am zis ce fac in weekend si daca vor sa mg cu noi in oras si au zis ca trebuia sa le spunem mai devreme acum cateva zile k nu pot in weekend daca vrem weekendu viitor si am zis ca.dar luni cand ne-am dus la scoala seara la 7 cand am iesit au zis ca pleaca cu noi si faza tare era k eu aveam prieten si trebuia sa ma int cu el la ora aia si ce am facut:l-am lasat balta pe celalalt si am plecat cu Bogdan.pe drum am fost sincera cu el si i-am zis dar nu i convenea sa stau cu 2 si mi-a zis.i-am zis ca el imi place si k voi renunta la celalalt, apoi am mersi impreuna in oras in seara aia m-am simtit ca in paradis.

am mersi la cofetarie toti 4 eu cu el si pritena mea cu Sorin si acolo a fost super imi amintesc cum ne purtam ca niste copii:el imi dadea sa mananc prajitura beam impreuna din suc totul era asa marfa,apoi a apraut o profa din liceu si se uita asa la noi am ras foarte mult, am mersi impreuna prin Cozia sa ne uitam la telefoane si calculatoare pe B il interesau tel si pe S calc. apoi am mersi prin parc unde totul a fost super am intrat intr-o casuta si acolo am vb putin apoi ne uitam unul in ochii altuia si am inceput sa ne sarutam ne sarutam asa lung si era super ma simteam asa bine apoi vroia sa ma muste de buza si eram asa nebuni k eu nu il lasam.a fost super seara aia a fost ca in paradis as fii vrut sa nu se sfarseasca niciodata, apoi ne intalneam la scoala pana intr-o zii a fost bine dar apoi unele fete s-au bagat intre noi si toata frumusetea a cazut intr-o suferinta.pt k ele imi faceau totul in ciuda si eu normal ma suparam pe el dar mi-a placut ziua cand m-a luat afara din clasa stateam suparata pe el si el se uita asa la mine i parerea rau si a inceput sa-si ceara iertare nu prea vroiam dar l-am iertat apoi a fost ziua finala cand elea s-au bagat din nou si atunci l-am intr:"chiar vrei sa ne despartimi dfin cauza astora, nu crezi ca ar fi mai bine sa vii u la mine la clasa sa nu ne mai vedem aici?"si el mi-a zis:"nu normal k nu vreau sa ne despartim"si apoi dupa o ora am primit msg de la el in care zicea sa ne despartim.in momentul ala am simtit k pica cerul peste mine nu m-am putut abtine si am inceput sa plang.a fost super greu pentru mine si i-am cerut o explicatie., singura explicatie pe care mi-a data a fost:"a fost mare scandal in scoala ai vazut si daca vom mai fi impreuna v-a fii la fel imi pare rau dar vezi si u ca nu mai puytem continua"l-am intr daca a tinut maca la mine si a zis ca da.

nu stiam ce sa mai cred stiam doar un lucru"eram distrusa"am incercat sa-l uit dar nu puteam pana intr-oz ii cand i-am zis prietenei mele:"stii ce super ar fi sa mute clasa lor aici la noi la etj"si peste 1min asta s-a intamplat.eram fericita nu-mi venea sa cred ca e adevarat, apoi am observat k ma tot privea mai mereu si nu stiam cum sa fac apoi am intrat in vb cu el incepusem vb mai mult primeam unele msg in care imi zicea k tine la mine k vrea sa ne impacam s.a apoi ma suna prietenii lui si imi ziceau k el tine la mine k vrea sa ne impacam dar nu are tupeu sa-mi spuna in ffata dar le ziceam k nu daca vrea sa-mi spuna e in fata bine daca nu nu.eu asa prin terl cu pr lui nu vb.si la scoala nu avea tupeu. apoi am vb mai mult si mai mult dar nimic nu se intampla intr-o zii am facut poze impreuna si m-am simtit asa bine cand m-a strans in brate si imi venea atat de mult sa-l sarut dar din pacate nu puteam k nu mai eram impreuna,era super se uita mereu intr-o zi chiar am fost indiferenta si nu stia cum sa faca sa ma bage in seama cu sa mai vb cu mine si m-a bagat dar tot indiferenta eram apoi in weekend m-a sunat si ce frmuos vb l-a durut ca am fost asa,totul incepuse sa mg bine chiat aveam speranta k ne vom impaca cat mai repede dar totul a fost ruinat cand tiepele alea care s-au bagat intre noi au fost mutate la noi la etj si de atunci una din tiepele alea i-a bagat pe una pe gat lui bogdan pana cand acesta s-a combinat cu aia.el tot la mine se uita si nu-mi venea a crede ca e cu aia apoi l-am intr pe prietenul lui si mi-a zis ca da e cu aia in momentul ala numai puteam apoi desii erau impreuna el cand eram eu afara la clasa nu o tinea in brate nu steatea cu ea nu o saruta ci vb cu ea dar se uita la mine,doar cand nu eram eu statea cu ea asta afland de la colegele mele si apoi i-am vazut sarutandu-se si am simtit k ma prabusesc, eu nu stiu ce sa mai cred ca de fiecare data chiar daca e cu aia se uita la mine, as vrea tare mult sa-l uit sa nu mai simt nimic pentru el pentru ca stiu ca nu merita dar cum sa fac asta daca il iubes atat de mult?

as vrea atat de mult sa ma mai stranga odata in brate si sa ma sarute asa ca in prima zi.desii asta nu stiu daca v-a mai fii posibil. oricum stiu doar k aceasta iubire imi v-a ramane mereu in suflet si de fiecare data cand imi voi amintii o sa incerc sa-mi amintesc numai clipele placute. oricum tot ce am extras de aici e k atunci cand iubesti trebuie sa fii pregatit si sa suferi si sa incerci sa depasesti totul cu rabdare si sa fii pregatita mereu pentru k iubirea e placuta si frumoasa dar in acvelasi timp doare foarte mult!
fundaaaaaaaaaaa?