| Mikeeey a întrebat:

Imi recomandati si mie cateva jocuri(orice categorie) dar sa nu fie pe facebook.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

1. Far Cry 3
2. Crysis 3
3. Nfs The Run
4.Max payne 3
5.Assassin’s Creed 3
6.Battlefield 3
7. Hitman: Absolution

4 răspunsuri:
| Irina_9101 a răspuns:

Pai... Spineworld, Chit Chat City ( este si pe net, nu neaparat pe facebook ), BearVille, Club Cooee. Pai pe acestea le joc eu. Bafta!

| danadanuzza a răspuns:

Stardoll il iubesc.

| Loredana10 a răspuns:

Pai Sweet Flirt, Bouble Trouble, jocuri de pe kizi sunt foarte, foarte multe, jocuri de pe friv.

| Loredana10 a răspuns:

Pai Sweet Flirt, Bouble Trouble, jocuri de pe kizi sunt foarte, foarte multe, jocuri de pe friv si stardoll.