| Adisor14 a întrebat:

Imi spune si mie cineva unde gasesc un counter strike source care sa mearga fara up date sa si daca are up date sa fie intreg eu orice css scot imi da error...Va rog ajutati-ma orice css scot de pe net nu imi merge de exzemplu acum mi-am scos unu non steam si tot imi face figuri cand intru in el imi da eruoare si imi scre "no permissions to run cstrike" ce sa fac? altele nu merg pentru ca nu am update ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa ai upadate

1 răspuns:
| levelup a răspuns:

Cumpara sau castiga un steam gratuit si nu mai ai probleme http://css-steamgratuit.blogspot.com/