| tears a întrebat:

Imi spuneti niste cantece tari? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Inloveee a răspuns:

Uita-te la playlistul meu de aici:
http://www.odnoklassniki.ru/profile/521255866886

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi plac deloc răspunsurile pe care le-ai primit. Cât despre cântece „tari", verifică-ne playlistul.

| Resurrection a răspuns:

Skrillex-I'm Breakinga Sweat
Mcklmore-Thrift Shop
Nikkfurie-The a la menthe

Incearca una din astea.

| vampir004 a răspuns:

Asculta Harlem shake

| NoLiesJustLove a răspuns:

Pai depinde ce gen de muzica asculti....nane-falsa,doddy-bibelou,level 2, what'up-meriti luna,in lipsa ta,celia-povestea mea,adda-n-a sa te schimbi,justin bieber-as long as you love me, nane-ai un om, alex velea-fantezii, delia-aproape de tine, will.i.am-hall of fame, only murs-troublemaker, ego-poveste fara inceput, guess who-onoare etc

Răspuns utilizator avertizat
| Madallina3 a răspuns:

Melodii,nu pot sa-ti recomand, dar uite niste cantareti marfa:
Nicki Minaj
Scorpions
Puya
Guess Who E.T.C