| 13Criistiina a întrebat:

Imi spuneti si mie ce va place voua baietilor sa spalati fete iarna? dau si funda daca e cazul

Răspuns Câştigător
| ExpertoTpu a răspuns:

Nu le spalam, ci le frecam. Daca tot e iarna sa nu o pierdem aiureahee hee

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Suntem copii mici fara minte. Cand crestem nu ne mai arde de spalat fete cu zapada. tongue

| eXtreme21 a răspuns:

Nu cred ca exista o placere speciala. Facem asta pentru a chinui fetele.Astfel ne distram si noi putin.
Sper ca am putut sa te ajut.

| k3ros3x a răspuns:

Pai ne jucam dar cateodata te freaca fetele daca sunt multe sau esti mai mic...Dar frecam fetele pentru amuzament(NU MEREU)