| Giorgiix a întrebat:

Îmi spuneţi şi mie nişte seriale sau filme cu vampiri faine? Până acum am văzut Twilight şi Vampire Diaries. Dacă mai ştiţi ceva seriale sau filme interesante spuneţi-mi. Dau fundiţa.

4 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

1.True blood
2.Blade
3.Interviu cu un vampir
4.Blood Rayne
5.Van Helsing

sper ca te-am ajutat. :*

| OnixXdd a răspuns:

True Blood
The Secret Circle (începe în toamnă şi e cu vrăjitoare şi tra-la-la.)
My babysitter's a vampire
Teen Wolf
Blade (Blade 1, Blade 2 şi Blade: Trinity)
Interviu cu un vampir
Dracula: Dead and Loving it

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Serial - true blood
Film - priest

| CucuruzFiert a răspuns:

Incearca serialul True Blood mi'e mi-a placut doar ca e de 18 ani, si flime cu vampiri mi'au placut: Interview with the Vampire, Dracula: Pages from a Virgin’s Diary, Nosferatu, si Underworld.