| adryutzza13 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste statusuri prin care sa fac o prietena sa se simta mai prost? Adica e foarte fitoasa si m-am certat cu ea...si nu stiu ce statusuri sa pun pentru a o face sa se simta nasolbig grin...

18 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul...
Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi...
Prietenii falsi sa imi dea un Buzz... astazi fac prezenta.
Esti fitoasa dar la ce iti folosete daca eu nu pot sa te mai sufar? x(

daca ma intrebi pe mine statusurile de genu sun t cele mai dureroase... o fac sa inghita in sec si sa nu mai spuna nimicwinking

| SufletDeCopil a răspuns:

1. De ce să mă înec în lacrimi şi să nu dau aceast mesaj de despărţire când pot să încep să studieaz iubirea adevărată şi să învăţ ccuvantul "feicire"

2. Când m-am despărţit de tine parcă am renunţat la mâncarea de post. ai fost doar un cântec trist care era cântat şi prost.

| ruxybelle a răspuns:

Nu inteleg laughinglaughing doamnee asa si fosta "prietena " a celei mai bune prietene a mea pune tot felul de statusuri tampite... nu intele faptul este deja consumat, si ce te crezi mai desteapta daca pui tot felul de statusuri tampitee? sti spun eu NU... daca pui asemenea statusuri nu faci decat sa-i dai mai mare importanta, iar din asta reiese ca esti trista fiindca te`ai certat cu ea sad

Răspuns utilizator avertizat
| Aries90 a răspuns:

Linkul de la melodia Simple Plan - Thank you. happy

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

A avea prietenii este frumos dar intotdeauna ce'i mult stricaoh go on

Si acum un mic sfat si eu am o prietena la fel nu e asa fitoasa dar uneori ma enerveaza ca ea se mai are bine cu o tipa si cand vb cu ea nu ma baga in seama iar cand se cearta cu aia vine la mine si nu ii arat ca ma supar sau chestii din astea oricum de fiecare dataa cand a observat ca nu o bagam in seama mereu venea si vb cu mine si de fiecare dtaa ziceam ca nu ma impac cu ea ne impacam pentru ca de aia suntem prietenehappy

Asa sunt prietenii ne mai supara ei cate o data dar daca intr-adevar iti este prieten il mai si iertitongue
big hug
Succes:*
vezi u ce faci happy

| Anonim_5535 a răspuns:

Fa mai bine conferinta si daca intra si sunt multi injuro pana ii cade parul apoi blockeazo sa nu mai poata sa scrie pe conferinta...
(Imaginatie bogata) laughing

| NoName0011 a răspuns:

Nu poti pierde o prietenie, cat timp nu ai avut-o.

| RooN a răspuns:

Daca pui statusuri o sa ii dai importantahappy asa ca parerea mea este sa ii dai ignore si gatahappy Simplu si eficienttongue

| mrsolo a răspuns:

Fereste-ma doamne de prieteni ca de dusmani am eu grija!

| Emoxi a răspuns:

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi
Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare!
Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine
Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa.
Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`
Am prieteny foarthe multi, care-mi sunt dusmani tacutzi! Cine e destept sa-nvete, pryetenii au multe fete

| troy a răspuns:

Pai... zi:
Du-te dracu de scarba infernala!
Esti proasta rau!
Pitipoanca lui peste prajut cu varza
Na fufo!

Nu sunt vagabont sau rrom dar daca vrei sa se simta prost zi astea.

| misschocolate a răspuns:

"Ba ce proaste sunt unele oh go on"

"poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca perfecta "

"sclave ca tine nu am mai vazut"

"scarba esti ma! "

Sh l mine e la fel. Nu o suport pe una sh. oh go on

| Kitty* a răspuns:

Buna!
Mai bine te-ai impaca cu ea, cu totii facem greseli si avem defecte, asa ca trebuie sa ii iertam pe ceilalti. Vorbeste cu ea deschis, spune-i ce te deranjeaza, dar nu asa, vrand sa o faci sa se simta prost. Faptul ca vrei sa o faci sa se simta rau nu este o fapta buna, deci incearca sa te abati de la asta. Prietenii sunt un lucru important pentru noi toti, chiar daca cateodata ne mai supara. Tu cum te-ai simti daca cineva ti-ar face asta tie?
Deci incearca sa o accepti asa cum e :-D Sper ca ti-am fost de folos, desi nu am raspuns cu ceea ce ai cerut :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te.ai impaca cu ea si gatawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fitoasa si proasta bine ca m-am despartit de tine scarbosenie ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da