| Dominicc a întrebat:

Imi spuneti si mie un parfum barbatesc bun?

Parfum sau spray. si pretu daca se poate

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Boss e cam in jur de 200 de roni, dar depinde de magazin.Playboy il poti gasi de la 150 de roni pana la 300 happy

| viper1720 a răspuns:

Pai mie imi place Armani Code, iar pretul este in jur de 180 lei...are un miros superb:X

| FitMan a răspuns:

Iti dau eu ceva idei : David Beckham Signature original sau Signature story... Bvlgari Acva ...Paco Rabbane Ultraviolet Man Toate sunt cam 120-170 lei dar iti spun ca toate au un miros superb. O zi buna