| Alexa_5358 a întrebat:

Imi spuneti si mie un server frumos de metin2 in afara de : Metin2 arena metin2 ro metin2 dar revolution hammermt2 si ezy mt2 la un ( as vrea un svr pvm privat) FUNDA!

3 răspunsuri:
| Prieten a răspuns:

Apollo mt 2 speed mt 2 candy lonjiu mt 2 tdl mt 2 pandora mt 2...cam astea sper ca ti-am fost de folos

| BADGIRLL a răspuns:

Buna :** daca vrei un metin pvm privat iti recomand metin2 guabina este putin mai greu dar mi se pare foarte frumos si interesant este un servar in spaniola dar gasesty foarte multi romani

| Made4People a răspuns:

Eu iti recomand metin2earth.un server foarte frumos sper sa iti placa..bafta!