| mitzy49 a întrebat:

Imi spuneti va rog cei care aveti HTC wildfire daca merita cumparat, in cat timp se descarca bateria, daca aveti probleme cu el si cam cat costa la liber?happy. Multumesc anticipat. P.S:e buna camera?

1 răspuns:
| Costeschi_Maria_1990 a răspuns:

Am un Htc Wildfire si e destul de bun, numai sa nu tl iei da le Vodafone la abonament! camera merge destul de bine pentru un telefonlaughing) eu zic ca merita, mai ales ca bateria tine suficientthinking depinde de tine daca te joci sau asculti muzica pe el.La liber poate 3-4 milioanethinking habar n.am!
Succes