| Roxytza_1134 a întrebat:

Imi ziceti porecle dragutze...ca sa pun prietenilor? cine zice c ele mai faine si mai amuzante primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| beea_9797 a răspuns:

Dumbo

chelu

moflea

manuta

caldare

solidu'

pittbulitza

Ratusca,

bubu,

gogosica,

cocosel,
Lulu

micutzu

Pufy

6 răspunsuri:
| Andrutsa15 a răspuns:

Pai depinde. de numele prietenilor., nu?

| Debb a răspuns:

Daca e unu cu nasul mare : crenvursti.
daca il cheama bogdan : Bobo, Bubu.
daca e gras : slabu
daca e slab : grasu

| Adda0a0 a răspuns:

Piticot, fritz, butoias, ceapa, rapparu, cerce, cercel, ciupe, zuzu, morcoveata, pudel, oitza, imbufnici, piciu, mafiotu, cozonacel, mata, smoc, ciufi, broasca, remix... pot sa stau sa iti scriu pana maine
depinde de personalitatea fiecaruia, de aspect, si altele poate cateva se potrivescthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Poi...Pufisor,Maimutzica,Latuska,Bobokel,Pikiu,Ursulet,Uratu`,Punky,Rocky,Rapp-erul,HipoHopi,Depinde de caracterul si de personalitatea fiecariuia sper ca ti-am putut fiii de folos

| ZombieGirl a răspuns:

Daca unul e roscat sa-i pui roscatel! Descriei si te ma ajut!