| maya2006 a întrebat:

Imi ziceti va rog niste melodii noi? dau fundita...

Răspuns Câştigător
| anca_2642 a răspuns:

Ke$ha - Take It Off , Meg Pfeiffer - Poker Face , Alice (ex. Russian Girl) - Bang Bang , Sunrise Inc vs. Starchild - Lick shot ,All The Lovers - Kylie ,Taio Cruz - Dynamite ,Inna- 10 minutes , Inna-sun it up , Alexunderbase feat. Lys - Drums .Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna ,

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plaace Inna...am eu niste melodii pentru tine cum ar fi:Inna-Sun is up, Inna-I wanted you si multe altele big grin