| andreeaaiuliiiii a întrebat:

Implinesc 16 ani pe 23 mai si nu stiu unde sa sarbatoresc. Nu vreau acasa dar nici la restaurant. Invit doar 7 persoane si nu am intentia de a petrece. Ma gandesc sa merg la cinema si la o cofetarie sa mancam o prajitura dar as mai vrea si alte idei. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| andrea04 a răspuns:

Ar fi foarte frumos sa îți iei acele 7 persoane, si să îți petreci ziua de naștere într-o cabană, daca ai posibilitatea, sunt unele lângă lacuri, etc. Sunt organizații de genul, unele sunt mai scumpe, altele mai ieftine. Se cumpără pentru o noapte, deci puteți dormi acolo.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cinematograful e perfect, inainte de film puteti manca (fiind un mall sant multe locuri pentru a consuma ceva)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La bazinul de înot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un picnic in natura happy mai ales ca o sa fie calda vremea pe 23 Mai.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Poti merge la bowling, biliard. Daca ai posibilitatea, poti merge la munte.
Daca totusi te razgandesti si vrei sa sarbatoresti acasa poti face o comanda cu mancarea ta preferata, sau din contra ceva ce nu ai mai mancat si la 12 noaptea un tort.
Mare grija daca esti alergic la ceva, ce mananci!