| anonim_4396 a întrebat:

In 5 va fi ziua mea si am invitat 6 fete, cu mine 7 acasa la mine. Stau la casa de cu e loc. Dar nu stiu ce sa facem. Ceva distractiv, sau ma rog. Idei?

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa va jucati spanzuratoarea. Dar nu pe caiet. Live.

| andrei062001 a răspuns:

In primul rand La multi ani!
Ai putea sa le intrebi ce ar vrera sa faca sau sa jucati ceva, jocuri,carti,poker, adevar sau provocare(e preferatul meu) cu provocari grele, sa spuneti povesti de groaza, sa faceti farse la telefon, etc...

| andrei062001 a răspuns:

In primul rand La multi ani!
Ai putea sa le intrebi ce ar vrea sa faca sau sa jucati ceva, jocuri,carti,poker, adevar sau provocare(e preferatul meu) cu provocari grele, sa spuneti povesti de groaza, sa faceti farse la telefon, etc...

| Biancayoucorn a răspuns:

Intreeaba-le ce le place