| mateisitudor a întrebat:

În august o sa plec o saptamana prin tara (Timișoara, Cluj, Alba Iulia, Oradea, vizitam orasele si ce mai e de vizitat pe drum). Voiam să stiu ce as putea sa ii iau iubitei mele? Punem ca ma gandesc ca ar fi frumos si ok sa ii cumpara ceva daca plec o saptamana. As dori niste idei cu ce as putea sa ii iau. Avem 17 ani. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| anonim04022003 a răspuns:

Bună! Trebuie sa precizez că gestul tău este foarte drăguț.Ii poți cumpara ceva personalizat de ex brățări pentru cupluri gravate, sunt foarte drăguțe și le poți comanda online. Bafta!