| ANDREYandrey1 a întrebat:

Care este cel mai frumos oras dintre Sibiu,alba-iulia,Arad, Timisoara, Cluj-Napoca? funda pentru cel mai complex raspuns

Răspuns Câştigător
| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Mie mi se pare ca sibiu este cel mai frumos oras pentru ca chiar daca acolo sunt case si vile stilate orasul nu sia schimbat traditia

2 răspunsuri:
| musa a răspuns:

Mie mi se pare ca sibiu este cel mai frumos oras pentru ca chiar daca acolo sunt case si vile stilate orasul nu sia schimbat traditia

| stefan2312 a răspuns:

Sibiul este cel mai bun oras din cele mentionate de tine, dar eu as zice sa mergi in Suceava, acolo sunt multe muzee sitraditi! funda?