| DyanneDolce a întrebat:

În cât timp o să îmi treacă coşurile dacă folosesc Zineryt? Cam cât timp trebuie să fac tratament cu el? După ce termin tratamentul o să îmi mai iasă coşuri?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu-l recomand, chiar dacă toţi îi fac reclamă, cum că ar fi cel mai bun şi chestii. E adevărat că scapi de coşuri, pe moment, dar îţi rămân unele semne care nu trec + că imediat ce încetezi tratamentul, o să-ţi apară alte coşuri.
Eu îţi recomand Aknesol, îl foloseşti de 2 ori pe zi, iar într-o săptămână scapi garantat şi nu-ţi apar altele. Sau foloseşti zilnic zeamă de lămâie.

| DanielaGabriela a răspuns:

Hey! O sa iti treaca cosurile daca folosesti Zineryt dar daca intrerupi si nu te mai dai o sa iti apara againwinking. Eu am fost la dermato cu o problema si daca tot ma aflam acolo am intrebat doctorul de Zineryt..si mi-a zis ca e bun intr-adevar dar sa nu il iei tu asa de capul tau. Zineryt se mai da impreuna cu inca ceva prescris de doctor..si se intrerupe cand zice el. Dar va trebuii dupa un timp sa-l incepi din nou inca o perioada straight face.

| sarah98 a răspuns:

Tratamentul trebuie facut timp de 16 zile.Si eu il urmez.happySi nu ar trebui sa iti mai apara dar daca ravin, ar trebui sa mergi la un medic

| Ss3Bba a răspuns:

Frate cel mai bine ie natural : " cand iti schimbi sangele" adica cand faci dragoste, Si ieu am avut cosuri acum nu mai am... fa cum iti zic